KONST / Litografier / Färglitografi 12634237
nr 1263 4237
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 49/210, Gata. Motivet: 45x53 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:49:15
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr